Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci, Młodzieży i Osób Niepełnosprawnych i Przewlekle Chorych "Oni Są"

Nasi darczyńcy

  • Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne
    Beata Piętka
    ul. Owocowa 19
    40-158 Katowice +

  • "ALTUS" Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
    ul. Pankiewicza 3
    00-696 Warszawa +

  • Restauracja "Puławska 4"
    ul. Puławska 4
    05-500 Piaseczno +

  • Fundacja "Pomóż dorosnąć"
    al. Kalin 30
    05-500 Piaseczno +

  • P.P.H.U. POLBLUME
    Zbigniew Miazga
    ul. 11-go Listopada 35
    05-502 Piaseczno +

  • Kaufland Piaseczno
    ul. Okulickiego 10
    05-500 Piaseczno +

  • Apteka św. Łukasza
    ul. Wojska Polskiego 3
    05-520 Konstancin-Jeziorna
    Stara Papiernia +

  • Homer & Hanna
    Szkoła Języków Obcych i Gabinet Psychologiczny
    ul. Kolejowa 11
    05-520 Konstancin-Jeziorna
    +

Nasi Partnerzy

  • Zespół Szkół Specjalnych w Łbiskach
    ul. B. Chrobrego 83
    05-502 Piaseczno

  • Katolicka szkoła pod żaglami.

  • Akcja "Freedom made in Poland" +

  • Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
    Koło w Łbiskach
    ul. B. Chrobrego 83
    05-502 Piaseczno Pęchery – Łbiska

  • Atlantik Design & Production
    ul. Warszawska 12
    05-520 Konstancin-Jeziorna +

  • IT Manager Online
    Twój nowy Manager d.s. IT +

  • Gmina Konstancin-Jeziorna

Lista sponsorów dzięki którym Stowarzyszenie "Oni Są" otrzymało zestawy biurowe:

HPE 8 Sp. z.o.o

Pani prezes Lidia Jakubiak
05-092 Łomianki
ul. Kolejowa 55

ELIKSIR

Pani Katarzyna Sierzan
05-120 Legionowo
ul. Kościuszki 106 lok. 6

GSD AUTO SERWIS

Pan Sylwester Danielczuk
04-787 Warszawa
ul. Zerzeńska 30B

Biuro Księgowe

Pani Bożena Korzeniewska
02-469 Warszawa
ul. Górna Droga 8/404

EFFOLAN

Pan Maciej Kretkiewicz
01-656 Warszawa
ul. Tylżycka 7/15

Wytwórnia Wyrobów Dziewiarskich „REGNIS”

Pani Maria Ziembiewicz
62-090 Kiekiz
ul. Polna 15

Biuro Rachunkowe

Pani Barbara Jadczak
26-600 Radom
ul. Żeromskiego 84A

PV-SYSTEMS

Pan Krzysztof Milewski
02-495 Warszawa
ul. Orląt Lwowskich 38/95

Restauracja „ELITA” SC

Państwo Justyna Piotr Kowalczyk
05-805 Otrębusy
ul. Pszczelińska 121A



Pani Agnieszka Polanowska
05-420 Józefów
ul. Skłodowskiej-Curie 33

Agencja CHART

Pani Natalia Skwara
05-800 Pruszków
ul. Narodowa 18

DW

Pan Daniel Wypych
02-341 Warszawa
ul. Białobrzeska 32/44

START PREZENT

Pani Monika Fidzińska
04-479 Warszawa Rembertów
ul. Ilskiego 5 lok. 2

FINANSUS

Pani Katarzyna Dylewska
02-954 Warszawa
ul. Marconich 7/4

TANITEX – Warszawa

Pan Krzysztof Głębocki
96-321 Żabia Wola
ul. Słoneczna 52D

Biuro Ubezpieczeniowo-Turystyczne „FENIKS”

Pani Iwona Barankiewicz
05-075 Warszawa
ul. I Praskiego Pułku 31

SOLO PLUS Sp. z.o.o


05-816 Reguły
ul. Ogrodowa 23

WIZUAL

Pan Przemysław Wysocki
05-506 Lesznowola
ul. Poprzeczna 36B

Studio Kosmetyczne “EVA”

Pani Ewa Wojciechowska-Czubak
27-100 Iłża
ul. Radomska 15

TOMIK

Pan Tomasz Bieńkowski
04-882 Warszawa
ul. Regera 9

Kowalstwo Artystyczne

Pan Michał Tomaszewski
05-110 Jabłonna
ul. Piaskowa 21

Biuro Rachunkowe

Pani Anna Wasilewska
09-530 Gąbin
Al. Jana Pawła II 51

RABBIT

Pan Marek Królicki
02-495 Warszawa
ul. Plac 1905 3/37

Z.E.E.M SYSTEM Sp. z o.o.

Pan Eugeniusz Zolatarevskyi
04-701 Warszawa
ul. Patriotów 220

AR PROJEKT

Pan Artur Ryfa
09-400 Płock
ul. Rembielińskiego 8

Posadzkarstwo

Pan Mirosław Sokół
05-340 Kołbiel
ul. Chrosna 26A

Tłumacz Przysięgły Języka Bułgarskiego

Pani Greta Kominek
05-800 Pruszków
ul. Andrzeja 10 m 28

Firma KOLOR

Pani Agnieszka Ryś
33-100 Tarnów
ul. Kochanowskiego 47A

Architektura Wnętrza

Pani Alina Olczyk
02-783 Warszawa
ul. Wokalna 2/8

ANABILE

Pani Anna Bilewska
03-916 Warszawa
ul. Walecznych 12

Biuro Rachunkowe

Pani Magdalena Kafarska
05-827 Grodzisk Mazowiecki
ul. Kopernika 5